GOLVLAMPA, metall, övre del böjbar, 1900-talets andra hälft. | Barnebys
Se produkter som liknar Vägglampa böjbar retro på Tradera (610774562)
Retroverket - Snygg vägglampa i teak med böjbar mässingsarm och skärm i naturfärgad & ljusrosa tråd. Ny el. Märkt I.J.A. vilket jag antar är IJA Produkter Lessebo◾ Utrop 1 krona på Tradera.
Sökresultat för vägglampa arm mässing
Retroverket - Vägglampa från EWÅ Värnamo (50-tal) med helt... | Facebook