STOLAR, 3 st, Thonet, omkring år 1900. - Bukowskis i 2023 | Stolar, Bukowski, Auktion
Netauktion - Skrivbordsstol, Thonet. Omkring 1900
Thonet stolar - Stockholms Auktionsverk
Stolar, Ett par, Thonet. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 5342
STOLAR, 4 st, böjträ, Thonet, tidigt 1900-tal. - Bukowskis
Stolar i betsad böjträ/rotting, Thonet… | Auktion.se
Stolar, Ett par, Thonet, brännmärkta, böjträ / rotting, Rotting med skador. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -