Karl Erik Ekselius, soffa och fåtölj, JOC Möbler, Vetlanda, 1969. - Bukowskis
FÅTÖLJ, design Karl Erik Ekselius för JOC Vetlanda. 1900-talets andra hälft. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet
Fåtöljer, Ett par, Karl-Erik Ekselius (1914-1998), JOC Vetlanda, renoveringsobjekt. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Fåtöljer ett par, Karl Erik Eks | Auktion dalarnasauktionsbyra.se
KARL-ERIK EKSELIUS, fåtölj, JOC, Vetlanda, 1900-talets andra del
KARL ERIK EKSELIUS, fåtöljer, ett par, JOC, Vetlanda, 1960-tal. - Bukowskis
Karl Erik Ekselius, fåtöljer, ett par, JOC Möbler, Vetlanda. - Bukowskis
KARL ERIK EKSELIUS, fåtöljer ett par, JOC Vetlanda. - Bukowskis
Fåtölj, Karl Erik Ekselius (1914-1998), Sverige. JOC. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Karl Erik Ekselius, fåtölj samt fotpall, JOC möbler, 1960-tal. - Bukowskis | Möbler, Fåtölj, Karl