Home

Forma Nåd katt golvlampa bord glas auktion Skingra dramatisk Grym

GOLVLAMPA, med bord och tidningsställ, almfanér. Belysning & Lampor -  Golvlampor - Auctionet

6st Golvlampor (51105) via konkursauktion | Budi.se

GOLVLAMPA med BORD, 1900-talets första del. Belysning & Lampor - Golvlampor  - Auctionet

Bord, njurformat med tvåarmad golvlampa 1950-tal, 140 cm. Metropol -  Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 2103

GOLVLAMPA med BORD, Rejmyra Glas och Kristallprodukter, 1900-talets mitt.  Belysning & Lampor - Golvlampor - Auctionet

Armaturer – Sida 17 – Auktionshuset i Örebro AB

GOLVLAMPA med BORD, 1940/50-tal. - Bukowskis

Golvlampa med bord 1950-tal - Stockholms Auktionsverk

Golvlampa, Per Sundstedt, Ateljé Lyktan, Åhus, Modell "Mars", kromat stål  och plast, Höjd: 136 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion  med konst och inredning -

Golvlampor - Auctionet
Golvlampor - Auctionet

Golvlampa, Skärm med fransar. Höjd: 167cm. Metropol - Auktioner i Stockholm  och på nätauktion med konst och inredning -

Sök efter föremål
Sök efter föremål

GOLVLAMPA med BORD, 1900-tal. - Bukowskis

Bordslampa + , golvlampa, glas. Metropol - Auktioner i Stockholm och på  nätauktion med konst och inredning - 1296

GOLVLAMPA MED BORD, 1950-TAL. - Bukowskis

Golvlampa med bord, 1930-tal. - Bukowskis

Golvlampa Fot i Mässing.. | Köp från Larssons_Auktioner på Tradera  (615833406)

Golvlampa, 3-armad. Höjd: 150 ca, trä och mässing. Metropol - Auktioner i  Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 6534

GOLVLAMPA 2-armad med bord 1950-60 tal

GOLVLAMPA MED BORD, 1950/60-tal. - Bukowskis

GOLVLAMPA MED BORD, 1900-talets första hälft. - Bukowskis

Golvlampa, Lamp Gustaf. Höjd: 153. Metropol - Auktioner i Stockholm och på  nätauktion med konst och inredning -

GOLVLAMPA/BORD, 1920-30-tal. - Bukowskis

GOLVLAMPA med bord, 1930-tal
GOLVLAMPA med bord, 1930-tal

GOLVLAMPA MED BORD, 1920-/30-tal | Auktion olsensauktioner.se

Golvlampa med bord, 1900-talets första hälft. - Bukowskis

Golvlampa med bord. 1900-talets mitt. - Bukowskis