Forma Nåd katt golvlampa bord glas auktion Skingra dramatisk Grym
GOLVLAMPA, med bord och tidningsställ, almfanér. Belysning & Lampor - Golvlampor - Auctionet
6st Golvlampor (51105) via konkursauktion | Budi.se
GOLVLAMPA med BORD, 1900-talets första del. Belysning & Lampor - Golvlampor - Auctionet
Bord, njurformat med tvåarmad golvlampa 1950-tal, 140 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 2103
GOLVLAMPA med BORD, Rejmyra Glas och Kristallprodukter, 1900-talets mitt. Belysning & Lampor - Golvlampor - Auctionet
Armaturer – Sida 17 – Auktionshuset i Örebro AB
GOLVLAMPA med BORD, 1940/50-tal. - Bukowskis
Golvlampa med bord 1950-tal - Stockholms Auktionsverk
Golvlampa, Per Sundstedt, Ateljé Lyktan, Åhus, Modell "Mars", kromat stål och plast, Höjd: 136 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Golvlampor - Auctionet
Golvlampa, Skärm med fransar. Höjd: 167cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Sök efter föremål
GOLVLAMPA med BORD, 1900-tal. - Bukowskis
Bordslampa + , golvlampa, glas. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 1296
GOLVLAMPA MED BORD, 1950-TAL. - Bukowskis
Golvlampa med bord, 1930-tal. - Bukowskis
Golvlampa Fot i Mässing.. | Köp från Larssons_Auktioner på Tradera (615833406)
Golvlampa, 3-armad. Höjd: 150 ca, trä och mässing. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 6534
GOLVLAMPA 2-armad med bord 1950-60 tal
GOLVLAMPA MED BORD, 1950/60-tal. - Bukowskis
GOLVLAMPA MED BORD, 1900-talets första hälft. - Bukowskis
Golvlampa, Lamp Gustaf. Höjd: 153. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
GOLVLAMPA/BORD, 1920-30-tal. - Bukowskis
GOLVLAMPA med bord, 1930-tal
GOLVLAMPA MED BORD, 1920-/30-tal | Auktion olsensauktioner.se
Golvlampa med bord, 1900-talets första hälft. - Bukowskis