bokning Formulera simma fåtölj ek auktion Konstnär Handledare Titta in
Fåtölj, JOC, Vetlanda, 1960-tal. - Bukowskis
ALF SVENSSON, fåtölj, "Studio". Bra Bohag. 1950-60-tal. - Bukowskis
Fåtölj, Alf Svensson (1923-1992), Sverige. Fåtölj, "Studio". Bra Bohag. 1950-60-tal, stomme av ek, med fast stoppad sits och rygg och löstagbar nackkudde. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst
HEE WELLIN, fåtölj samt ottoman, "Ab | Auktion olsensauktioner.se
Fåtölj Jugend ek - Stockholms Auktionsverk
Lamino fåtölj swedese möbler (46918) via auktion | Budi.se
YNGVE EKSTRÖM. ”Lamino”. Fåtölj. Ek o teak. Senare omklädsel i rött skinn, smärre slitage. Träribba under sits med skada. – Auktionshuset i Örebro AB
Wegner, Hans J för Carl Hansen | Auktion hallandsauktionsverk.se
Fåtölj med fotpall, "Lamino", Yngve Ek… | Auktion.se