Kerstin Hörlin-Holmquist, “Stora Kraal”, fåtölj NK - Stockholms Auktionsverk
Kirsten Krogh & Jacob Fasting, fåtöljer, 3 st, "Acapulco", ur Acapulco-serien, OK-Design, 2000-tal. - Bukowskis
FÅTÖLJER, 3 st, "Acapulco", OK Design. - Bukowskis
Björn Dahlströms stol Kaskad från Nola i Marimekkos jubileumsauktion | INREDNINGSnyheter.se
Stol, Philippe Starck (f. 1949), Frankrike. Eros, Kartell. Formgjuten sits i röd plast, benställning av förkromad metall. Märkt "ERO/S/ by Kartell with Starck, Made in Italy". Sitthöjd ca 46 cm. Metropol -
Philippe Starck, stol, "Ero S", Kartell. - Bukowskis
STOLAR, 1 par, "Acapulco chair", för | Auktion olsensauktioner.se
Stol Philippe Starck modell “Eros” - Stockholms Auktionsverk
STOLAR, 1 par, "Acapulco chair", för OK design | Auction
Servisdelar, Villeroy & Boch, 'Acapulco', 7 del, mjölkkannan samt en kopp med fotnagg. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Karmstolar “Piña chair” Magis - Stockholms Auktionsverk
Varsågod och sitt: 7 designstolar på auktion just nu | Barnebys Magazine
STOL "Circle", 1950/60-tal. - Bukowskis
Slutpris för "Acapulco"-stol galon/metallrör -"Ringblomman"
Trädgårdsmöbler på Garpenhus Auktioner - Auctionet
Nanna Ditzel, stolar ett par "Trinidad", A/S Fredericia Stolefabrik, Danmark. - Bukowskis
FÅTÖLJ, 2000-tal | Auktion olsensauktioner.se